Конференція Німецької служби академічних обмінів DAAD «Модуль – навчальні програма – диплом: що відбувається у спільних програмах?»

11 листопада 2017 року Інформаційний центр у Києві Німецької служби академічних обмінів DAAD під керівництвом доктора Гізели Ціммерманн ініціював проведення конференції під назвою «Модуль – навчальна програма – диплом: що відбувається у спільних програмах?».

Запрошуємо на лекцію д-ра Наталі Бєлової, представниці науково-дослідного інституту Inria (Франція). Deadline 23.11.2017

23 листопада 2017 року відбудеться лекція д-ра Наталі Бєлової, представниці науково-дослідного інституту Inria (Франція).

Запрошуємо на презентацію проектів академічної мобільності у рамках програми ЄС Erasmus+. Deadline 09.11.2017

9 листопада 2017 року о 16:00 в Залі Засідань 31 корпусу відбудеться презентація проектів академічної мобільності у рамках програми ЄС Erasmus+ (ІCM)!

Безкоштовний навчальний курс «Цифрове навчання з використанням сучасних освітніх технологій». Deadline 15.11.2017

Запрошуємо Вас взяти участь у безкоштовному навчальному курсі «Цифрове навчання з використанням сучасних освітніх технологій» (Digital Learning with Emerging Educational Technologies).

Pages