Стипендіальна програма в Корейському інституті науки та технологій (KIST). Deadline 13.10.2017

Міжнародний офіс ІЕЕ звертає увагу магістрів та аспірантів на стипендіальну програму Корейського інституту науки та технологій (KIST), Сеул, Республіка Корея.

Еразмус+: Університет м. Гронінген (Нідерланди). Deadline 29.09.2017

Проводиться конкурсний відбір для участі у проекті академічної мобільності з Університетом міста Гронінген (Нідерланди) у рамках програми Еразмус+.

Відкрита лекція викладача Жешувського політехнічного університету

В Інституті енергозбереження та енергоменеджменту пройшла відкрита лекція професора Йоланти Ворхол.

Програма дослідницьких стипендій Athenea3i (Горизонт 2020). Deadline 29.09.2017

КПІ ім. Ігоря Сікорського є партнером Університету Гранади (Іспанія) у проекті “Програма дослідницьких стипендій Athenea3i”, який фінансується за Програмою Горизонт 2020 в рамках схеми співфінансування MSCA-COFUND.

Fulbright Scholar Program. Deadline 15.10.2017

Інформуємо Вас про черговий щорічний конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США Fulbright Scholar Program.

Студенти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» можуть подати заявку на участь у програмі Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine. Deadline 18.09.2017

Запрошуємо студентів 3-го курсу різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук, прийняти участь у програмі Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine.

Один з найбільших корейських наукових закладів KAIST пропонує навчання для студентів старших курсів

З метою залучення наукових кадрів та продовження перспективних досліджень один з найбільших корейських наукових закладів KAIST (Korea Advanced Institute of Science and Technology)...

Семінар «Як публікуватися в іноземних рецензованих виданнях». Deadline 05.07.2017

Програма імені Фулбрайта в Україні запрошує до участі у семінарі-тренінгу з написання і публікацій статей у міжнародних рецензованих виданнях.

Люксембурзька літня школа. Deadline 09.06.2017

Люксембурзька літня школа

Відкрився конкурс у рамках програми "Еразмус+" з Вищою школою міста Нант (Франція). Deadline 06.06.2017

Конкурс для науково-педагогічних та адміністративних працівників на стажування ( training ).

Pages